Konstrukce stroje umožňuje snadné čištění. Stroje jsou určené pro mrazírenské provozy, mlékárenské provozy atd. Stroje jsou vhodné pro balení tekutin, masných výrobků, mléčných výrobků atd.

Volitelný náklon tubusu umožňuje šetrné balení zboží. Vhodné pro křehké produkty (křehké pečivo, sušenky atd.) a těžké produkty (zelenina, brambory, cibule atd.).

Stroj lisuje zboží před balením. Vhodné pro produkty jako je sláma, seno, dřevěné hobliny a piliny, polypropylénová střiž (vlákna do betonu) atd.

Balicí stroj pro balení prašných i tekutých produktů do vodorozpustné fólie. Vhodné pro produkty jako jsou prací prášky a gely, gely do myčky, zemědělské chemikálie atd.

Balicí stroj určený k balení zboží do špalíčkových sáčků (brickpack). Kompaktní tvar sáčku snižuje náklady na dopravu a skladování. Atraktivní vzhled sáčku více zaujme v regálech.

Vertikální hadicové balicí stroje jsou určeny k balení zboží do sáčků. Jedná se o základní řadu vertikálních hadicových balicích strojů. Podle typu stroje lze zboží balit do sáčků o objemu do 2,5 l, 5,0 l, 15 l a 70 l.

PACKAGING