Linka pro balení sypkého měkkého tvarohu CURD LINE Multi

Linka pro balení sypkého měkkého tvarohu

Linka je vhodná pro balení měkkého sypkého tvarohu do sáčků. Tvaroh je nejdříve homogenizován a následně je přepraven k dávkovacímu zařízení. Zde proběhne přesné nadávkování požadované hmotnosti do balicího stroje. Vertikální balicí stroj zabalí tvaroh do sáčku s ochrannou atmosférou. Ta tvarohu zajistí dlouhou dobu trvanlivosti bez konzervace, což je důležité pro současný trend bio potravin. Provedení linky je z nerezové ocele AISI 304 vhodné pro mlékárenský průmysl. Téměř dvacet těchto linek již bylo převážně dodáno do východní Evropy a Ruska.

Číst dál: Linka pro balení sypkého měkkého tvarohu CURD LINE Multi

Linka pro přípravu a balení směsí BLEND LINE

Linka pro přípravu a balení směsí BLEND LINE

Výkonná automatická linka je určena pro přípravu a balení sypkých směsí. Počet přísad směsi může být libovolný dle konkrétního projektu. Linka je konstruována pro velice široké použití, například, pro míchání a balení potravinářských směsí, chemických substrátů, krmiv, stavebních směsí, atd. Téměř deset těchto linek již bylo převážně dodáno do východní Evropy a Ruska.

Číst dál: Linka pro přípravu a balení směsí BLEND LINE

Linka pro balení sypkého měkkého tvarohu CURD LINE

Linka pro balení sypkého měkkého tvarohu Linka je vhodná pro balení měkkého sypkého tvarohu do sáčků. Tvaroh je nejdříve homogenizován a následně je přepraven k dávkovacímu zařízení. Zde proběhne přesné nadávkování požadované hmotnosti do balicího stroje. Vertikální balicí stroj zabalí tvaroh do sáčku s ochrannou atmosférou. Ta tvarohu zajistí dlouhou dobu trvanlivosti bez konzervace, což je důležité pro současný trend bio potravin. Provedení linky je z nerezové ocele AISI 304 vhodné pro mlékárenský průmysl. Téměř patnáct těchto linek již bylo převážně dodáno do východní Evropy a Ruska.

Číst dál: Linka pro balení sypkého měkkého tvarohu CURD LINE